недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 68
home Вести

Николовски гостин на ТВ Сонце

Николовски гостин на ТВ Сонце

Вечерва од 20:00 часот на ТВ Сонце следете го моето интервју со Јанко Илковски. Снимивме динамично интервју во кое разговаравме за актуелната состојба во Македонија, економската криза и националните понижувања.

Фејсбук статус на Александар Николовски од ВМРО-ДПМНЕ.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија