сабота, 15. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Николовска: Се обврзуваме за достоинствен живот за секој граѓанин

Николовска: Се обврзуваме за достоинствен живот за секој граѓанин

Кандидатот за пратеник во изборната единица 1 на ВМРО-ДПМНЕ, Ружица Николовска денес оствари средба со пазарџиите на пазарот во Тафталиџе. На својата фејсбук страница објави фотографии и детаљи од остварената средба кои може да ги погледнете во продолжение.

Коронавирус