среда, 12. август 2020. Вести денес: 103
home Вести

Николовска: Се обврзуваме на реформи во образованието

Николовска: Се обврзуваме на реформи во образованието

Се обврзуваме на реформи во образованието, затоа што имаме визија и план како да го направиме тоа, порача денес Ружица Николовска кандидат за пратеник на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ1.

Коронавирус