вторник, 4. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Николовска на средба со наставници од основни училишта и професори од средни училишта

Николовска на средба со наставници од основни училишта и професори од средни училишта

Кандидатот за претеник во изборната единица 1 на ВМРО-ДПМНЕ, Ружица Николовска денес оствари средба со наставници од основни училишта и професори од средни училишта.

На својата фејсбук страница објави фотографии од остварената средба.

Коронавирус