петок, 3. јули 2020. Вести денес: 170
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

Николовска: Денешниот прес на министерот Венко претставува навреда за интелегенцијата на народот

Николовска: Денешниот прес на министерот Венко претставува навреда за интелегенцијата на народот

Денешниот прес на министерот Венко претставува навреда за интелегенцијата на народот, истакна на својот Фејсбук профил Ружица Николовска од ВМРО-ДПМНЕ.

Во продолжение Ви го пренесуваме нејзиниот Фејсбук статус.

 

Парламентарни избори 2020