недела, 5. јули 2020. Вести денес: 118
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Николов: Се јави Кралот на лагите Зоран Заев – Му текнало сега да ја манипулира јавноста со покажување на бруто платата + 5 дежурства

Николов: Се јави Кралот на лагите Зоран Заев – Му текнало сега да ја манипулира јавноста со покажување на бруто платата + 5 дежурства

Се јави Кралот на лагите и манипулациите Зоран Заев и тоа со класични шибицарски финти и трикови..!!!, реагира доктор Игор Николов на објавата на поранешниот премиер Зоран Заев.

Му текнало сега да ја манипулира јавноста со покажување на бруто платата + 5 дежурства. Така изгледа поблиску до она што го вети и го излажа…

Медицинска сестра со плата 50.000 денари.???

Уште малку, па да го не видиме…

Парламентарни избори 2020