петок, 5. март 2021. Вести денес: 88
home Вести

Николов прашува: Дали нас ни е најпотребна Физибилити студија за приватизација на рентген институт и ртг да биде јавно приватно партнерство?

Николов прашува: Дали нас ни е најпотребна Физибилити студија за приватизација на рентген институт и ртг да биде јавно приватно партнерство?

Игор Николов од ВМРО-ДПМНЕ преку статус на Фејскук прашува дали нас во овој момент нас ни е најпотребна Физибилити студија за приватизација на Рентген Институт и Ртг да биде Јавно Приватно Партнерство

-#физибилити
Нас не ни требаат вакцини за Ковид-19, не ни требаат антикоагуланси на позитивна листа.
Во овој момент нас ни е најпотребна Физибилити студија за приватизација на Рентген Институт и Ртг да биде Јавно Приватно Партнерство нема друго.!!?
Брука и срамота…
#Одетеси
#Оставка, стои во неговиот пост на Фејсбук.

#физибилити

Нас не ни требаат вакцини за Ковид-19, не ни требаат антикоагуланси на позитивна листа.

Во овој момент…

Posted by Igor Gila Nikolov on Петок, 22 јануари 2021

Коронавирус