среда, 16. јуни 2021. Вести денес: 25
home Вести

Николоски за изјавата на Николовски: Криминалци сте од прв до последен од најдолу до најгоре!

Николоски за изјавата на Николовски: Криминалци сте од прв до последен од најдолу до најгоре!

„Генијално”! Како ли им текнува вакви глупости да тресат? Реално е не е само перцепција! Криминалци сте од прв до последен од најдолу до најгоре!, напиша потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски на Твитер, по изјавата на вицепремиерот Љупчо Николовски, дека не пораснала корупцијата, туку тоа е само перцепција на граѓаните.

ЕУРО 2020

Македонија