четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 57
home Вести

Николоски вечерва во „Што не е јасно?“: Отворено ќе зборувам за сите актуелни теми

Николоски вечерва во „Што не е јасно?“: Отворено ќе зборувам за сите актуелни теми

Вечерва од 18:15 гостувам во емисијата „Што не е јасно?“ на ТВ Алфа. Отворено ќе зборувам за сите актуелни теми, огромната корупција и бројните криминални афери на власта, информираше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски.

Локални избори 2021