понеделник, 6. април 2020. Вести денес: 161
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Николоски вечерва со вонредна прес-конференција

Николоски вечерва со вонредна прес-конференција

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вечерва ќе одржи вонредна прес-конференција.

-Вечерва во 20:30 часот ќе одржам прес конференција на тема зашто се кријат докази од правдата? Следете!, напиша Николоски на Фејсбук.

Коронавирус