петок, 3. декември 2021. Вести денес: 136
home Вести

Николоски вечерва ќе гостува во емисијата „24 анализа“ на ТВ 24

Николоски вечерва ќе гостува во емисијата „24 анализа“ на ТВ 24

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, вечерва ќе гостува на ТВ 24 во емисијата „24 анализа“.

-Вечерва од 20:45 следете ме на ТВ 24 во емисијата „24 анализа“, напиша Николоски на Фејсбук.

Коронавирус