вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 44
home Вести

Николоски вечерва гостин во „Заспиј ако можеш“

Николоски вечерва гостин во „Заспиј ако можеш“

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски вечерва ќе гостува во „Заспиј ако можеш“ на ТВ Алфа.

Коронавирус