среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 177
home Вести

Николоски вечерва гостин во емисијата „Што не е јасно“ на Алфа Тв

Николоски вечерва гостин во емисијата „Што не е јасно“ на Алфа Тв

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вечерва во 20.20 часот ќе гостува во емисијата „Што не е јасно“ на Алфа Тв.

Коронавирус