среда, 4. август 2021. Вести денес: 85
home Вести

Николоски вечерва гостин во централниот Дневник на Сител телевизија

Николоски вечерва гостин во централниот Дневник на Сител телевизија

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски вечерва од 19:15 часот ќе гостува во централниот Дневник на Сител телевизија.

-Вечерва од 19:15 часот следете го моето гостување во вестите на ТВ Сител каде што ќе разговараме за евроинтеграциите на Македонија и блокадата од Бугарија и катастрофалната надворешна политика на Заев, високата корупција, економското опустошување како и сите останати актуелни политички теми, објави Николоски на својата Фејсбук страница.

Најнови вести

Коронавирус