среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 66
home Вести

Николоски: Стоп за зелената мафија која дели пола-пола со Заеви

Николоски: Стоп за зелената мафија која дели пола-пола со Заеви

Стоп за зелената мафија која дели пола-пола со Заеви. Зелената мафија ќе добие удар на 15ти јули на исти начин на кој што ќе добие и Зоран Заев и неговата криминална клика, одлучно и директно! Парите од земјоделците нема да завршуваат во торбите на криминалците од СДСМ.

Локални избори 2021