сабота, 24. јули 2021. Вести денес: 0
home Вести

Николоски на тв дуел со Шекеринска во 18:30 на канал 5 телевизија

Николоски на тв дуел со Шекеринска во 18:30 на канал 5 телевизија

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вечерва во 18:30 часот е гостив во емисијата „Само вистина“ на канал 5 телевизија.

Тој во дебатата ќе учествува заедно со Радмила Шекеринска.

-Од 18:30 часот на Канал 5 следете го ТВ дуелот со Радмила Шекеринска во емисијата Само Вистина. Следете!, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Од 18:30 часот на Канал 5 следете го ТВ дуелот со Радмила Шекеринска во емисијата Само Вистина. Следете!

Gepostet von Aleksandar Nikoloski am Montag, 22. Juni 2020

 

Коронавирус