вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 68
home Вести

Николоски: Луј Волина осуден во Шпанија за трговија со дрога, добил македонски пасош од МВР на Спасовски

Николоски: Луј Волина осуден во Шпанија за трговија со дрога, добил македонски пасош од МВР на Спасовски

Луи Волина, МАКЕДОНСКИ ДРЖАВЈАНИН со „традиционално“ македонско име веројатно крстен на дедо му 🙂 е осуден во Шпанија во 2020 за ТРГОВИЈА СО ДРОГА. Нема нарко бос на кој не дале МАКЕДОНСКИ ПАСОШ.
ОСТАВКИ И ОДГОВОРНОСТ!

Фејсбук статус на Александар Николоски

Коронавирус