вторник, 3. август 2021. Вести денес: 174
home Вести

Николоски: Ќе ја зајакнеме македонската економија преку купување македонски производи

Николоски: Ќе ја зајакнеме македонската економија преку купување македонски производи

Носителот во изборната единица 4 на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски денес беше во посета на нов мал бизнис во Радовиш кој произведува млечни производи.

На својата фејсбук страница објави фотографии од остварената средба. Целосната објава може да ја погледнте во продолжение.

Коронавирус