сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 78
home Вести

Николоски: Ја реформиравме ВМРО-ДПМНЕ, доаѓа време да ја реформираме Македонија

Николоски: Ја реформиравме ВМРО-ДПМНЕ, доаѓа време да ја реформираме Македонија

Во овие 4 години ја реформиравме ВМРО-ДПМНЕ, доаѓа време да ја реформираме Македонија, порача потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски.

„Благодарам на поддршката! Во овие 4 години ја реформиравме ВМРО-ДПМНЕ, доаѓа време да ја реформираме Македонија.

Одиме на победа и на 31-ви Октомври! За заедно да создадеме нова иднина“ – истакна тој.

Коронавирус