недела, 18. ноември 2018. Вести денес: 57
home Вести

Николоски гостин во емисијата „Отворено“ на Алфа ТВ

Николоски гостин во емисијата „Отворено“ на Алфа ТВ

Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ попладнево ќе гостува во емисијата „Отворено“ на Алфа телевизија.

-Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски со ексклузивно интервју во емисијата „Отворено“ со Искра Коровешовска. Гледајте ТВ Алфа во 18:18 часот, стои во објавата на Фејсбук.