понеделник, 8. март 2021. Вести денес: 9
home Вести

Николоски гостин во централниот дневник на ТВ Сител во 19 часот

Николоски гостин во централниот дневник на ТВ Сител во 19 часот

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски вечерва ќе гостува во Дневникот на Сител телевизија.

-Вечерва од 19:00 часот следете ме на централниот дневник на ТВ Сител, ќе разговараме за посетата на регионот која ја имавме изминативе неколку денови и актуелната политичка состојба во Република Македонија, напиша Николоски на Фејсбук.

Вечерва од 19:00 часот следете ме на централниот дневник на ТВ Сител, ќе разговараме за посетата на регионот која ја имавме изминативе неколку денови и актуелната политичка состојба во Република Македонија.

Posted by Aleksandar Nikoloski on Friday, January 22, 2021

Коронавирус