петок, 7. мај 2021. Вести денес: 0
home Вести

Николоски: Додека народот чека вакцини најодговорните гајле немаат, возат мотори

Николоски: Додека народот чека вакцини најодговорните гајле немаат, возат мотори

На ЗАБЕГАНОСТА и нема крај!
Додека народот чека ВАКЦИНИ, а Македонија се дави во КРИМИНАЛ најодговорните гајле немаат возат МОТОРИ низ Пештани Охридско.
ОСТАВКИ

Фејсбук статус на Александар Николоски

Најнови вести

Коронавирус