недела, 9. мај 2021. Вести денес: 95
home Вести

Николоски до Заев: Како дојдовте така ќе си одите, ќе те отвориме како пупка

Николоски до Заев: Како дојдовте така ќе си одите, ќе те отвориме како пупка

По објавените снимки за Антонио Милошоски, и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски им испрати порака до СДСМ и Зоран Заев.

-Како дојдовте така ќе си одите! Ќе те отвориме како пупка… Се слушаме наскоро…, напиша Николоски.

Коронавирус