петок, 3. јули 2020. Вести денес: 187
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

Николоски: Да е вечна идејата, да е вечна Организацијата! Да живее ВМРО, да живее Македонија!

Николоски: Да е вечна идејата, да е вечна Организацијата! Да живее ВМРО, да живее Македонија!

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски по повод Денот на македонската револуционерна борба денеска упати честитка до сите граѓани на нашата земја.

-Да е вечна идејата, да е вечна Организацијата! Да живее ВМРО , да живее Македонија!, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Парламентарни избори 2020