недела, 5. декември 2021. Вести денес: 78
home Вести

Нервозата расте: Поранешен советник и директор на Заев со напад врз гласач

Нервозата расте: Поранешен советник и директор на Заев со напад врз гласач

Лице кое е поранешен советник и директор на Заев, денес нападна гласач.

Имено, видеото кое може да го видите во продолжение е најдобар доказ за нервозата која владее во СДСМ.

 

Коронавирус