сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 104
home Вести

„Непотизмот не престанува“

„Непотизмот не престанува“

НЕПОТИЗМОТ НЕ ПРЕСТАНУВА!!! Ова на својот Фејсбук профил го објави Душан Илиевски познат како Душко Млекарот.


 

Најнови вести

Коронавирус