петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 108
Во живо

ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски од индустриската зона „Жабени“

home Вести

НЕОФИЦИЈАЛНО: Нови 913 случаи на коронавирусот во Македонија – за Филипче и Заев ситуацијата е под контрола

НЕОФИЦИЈАЛНО: Нови 913 случаи на коронавирусот во Македонија – за Филипче и Заев ситуацијата е под контрола

Курир неофицијално дознава дека во последните 24 часа се регистрирани нови 913 случаи од коронавирус, додека во главниот град се забележани нови 459 случаи.

Локални избори 2021