вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 39
home Вести

Неформалниот маж на Мила Царовска отвори локал во Ист Гејт

Неформалниот маж на Мила Царовска отвори локал во Ист Гејт

Извесен твитерџија „Шефот“ по повод отворањето на големиот мол „Ист гејт“ забележува: „Што не кажувате дека и неформалниот маж и на малото диктаторче @mila_carovska отворил локал у Ист Гејт“.

Коронавирус