вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Не се знае состојбата на патниците: Гори автобус на автопатот Скопје-Штип (ВИДЕО)

Не се знае состојбата на патниците: Гори автобус на автопатот Скопје-Штип (ВИДЕО)

Гори автобус на автопатот Скопје-Штип. Не се знае состојбата на патниците.

Телевизија ВИС вршеше пренос од местото на несреќата.

Видеото погледнете го ТУКА:

Најнови вести

Локални избори 2021