четврток, 13. август 2020. Вести денес: 140
home Вести

„Не му е сеедно“- Димитров уплашен и на висок тон држи изборен митинг, социјалните мрежи со стотици коментари (ВИДЕО)

„Не му е сеедно“- Димитров уплашен и на висок тон држи изборен митинг, социјалните мрежи со стотици коментари (ВИДЕО)

Социјалните мрежи денеска буквално вријат од коментари дека на власта им гори под нозе.

Доказ се видеата од носителот на Изборната единица 1 Никола Димитров кој со нервозен тон држеше говор на една од предизборните средби.

Имено на социјалните мрежи веќе се монтираат и видео клипови од говорот на Димитров на кого според коментарите на интернет не му е сеедно да се соочи со изборните резултати кои го очекуваат во среда на 15 јули, погледнете.

Масовна хистерија!

Масовна хистерија!

Posted by Љуми бе пеерче on Saturday, July 11, 2020

Турнете ги сега во среда!!

Турнете ги сега во среда!!

Posted by МАЈ ТАП on Saturday, July 11, 2020

Коронавирус