понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 179
home Вести

„Нашиот народ вели: Ако жена не ги среди работите нема кој“ (ВИДЕО)

„Нашиот народ вели: Ако жена не ги среди работите нема кој“ (ВИДЕО)

Нашиот народ вели: Ако жена не ги среди работите нема кој. Нели?, вели меѓудругото, кандидатот за претседател од ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска Давкова во најновото видео обраќање.

Коронавирус