сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 57
home Вести

Народот со тоалетна хартија кон Заев за да си го избрише срамот од изјавите во преговорите со Бугарија (ФОТО)

Народот со тоалетна хартија кон Заев за да си го избрише срамот од изјавите во преговорите со Бугарија (ФОТО)

Народот на денешните блокади пред Влада му остави “подарок“ на Зоран Заев.

На премирот тие му оставија тоалетна хартија, порачувајќи му дека треба да ја искористи за да си го избрише срамот од изјавите во преговорите со Бугарија.

Коронавирус