вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 177
home Вести

Најавена прес конференција на Христијан Мицкоски

Најавена прес конференција на Христијан Мицкоски

Ве известуваме дека денес (16.07.2019) во 14:00 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев (Плоштад ВМРО бр. 1), ќе се одржи прес конференција за медиуми, при што ќе се обрати г. Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ, информираат од ВМРО-ДПМНЕ.

Најнови вести

Коронавирус