четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 0
home Вести

На Табановце се чека до еден час

На Табановце се чека до еден час

На граничниот премин Табановце за влез во државата се чека од 30 минути до еден час, информира попладнево Авто мото сојузот на Македонија.

На останатите гранични премини нема подолги задржувања за влез и излез од државата.

Најнови вести