петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 171
Во живо

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

home Вести

На Табановце се чека до 45 минути

На Табановце се чека до 45 минути

На ГП Табановце попладнево се чека 30 – 45 минути. На останатите гранични премини од македонска страна, нема подолги задржувања за влез и излез од државата, соопшти АМСМ.

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен.

Локални избори 2021