понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 46
home Вести

На страната на правдата, на страната на Македонија!

На страната на правдата, на страната на Македонија!

На страната на правдата, на страната на Македонија! – ВМРО-ДПМНЕ го објави спотот со кој ги повикува граѓаните да излезат на претстојните претседателски избори и да го дадат својот глас за нивниот кандидат Гордана Силјановска Давкова. Тие велат – Татковината повикува!

Коронавирус