сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 104
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Вести

На Костадинов му подарија розеви очила (ФОТО)

На Костадинов му подарија розеви очила (ФОТО)

На портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов, за подарок му беа оставени розеви очила.

Тој, според неговите прес-конференции, гледа како се во државата да ни е розево, па затоа граѓани му дадоа ваков подарок.

Парламентарни избори 2020