вторник, 11. август 2020. Вести денес: 50
home Вести

Муцунски: За да има прогрес, потребни се промени – На 15-ти јули одберете надеж и развој

Муцунски: За да има прогрес, потребни се промени – На 15-ти јули одберете надеж и развој

За да има прогрес, потребни се промени. Затоа на 15ти јули одберете надеж и развој.

Исправи се гордо Македонијо, доаѓаат подобри денови, вели во своето видео обраќање кандидатот за пратеник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ2 Тимчо Муцунски.

Коронавирус