вторник, 4. август 2020. Вести денес: 0
home Вести

Муцунски: Се заложувам за среќни семејства, мораме да се трудиме да обезбедиме повеќе за иднината на нашите деца

Муцунски: Се заложувам за среќни семејства, мораме да се трудиме да обезбедиме повеќе за иднината на нашите деца

Благодарен сум за секој поминат миг со моето семејство, впрочем сѐ што правам во животот првенствено го правам за нив. Искрено посакувам и се заложувам за среќни семејства, мораме да се трудиме да обезбедиме повеќе за иднината на нашите деца, напиша на Фејсбук, кандидатот за пратеник во ИЕ 1 од ВМРО-ДПМНЕ, Тимчо Муцунски.

Коронавирус