петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 122
home Вести

„Може да прашате сè!: Во понеделник Мицкоски во живо ќе одговара на прашањата на граѓаните

„Може да прашате сè!: Во понеделник Мицкоски во живо ќе одговара на прашањата на граѓаните

Поради огромната заинтересираност минатиот пат, на 19.10.2020, со почеток во 20 часот, повторно ќе одржам Facebook Live сесија, на која ќе продолжам да одговарам на вашите прашања, објави преку Фејсбук лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христија Мицкоски.

во продолжение интегрално ви ја пренесуваме Фејсбук објавата на Мицкоски:

ПОСТАВЕТЕ ПРАШАЊЕ ОВДЕ: http://bit.ly/LiveSoMickoski

Поради огромната заинтересираност минатиот пат, на 19.10.2020, со почеток во 20 часот, повторно ќе одржам Facebook Live сесија, на која ќе продолжам да одговарам на вашите прашања.

Времето е ограничено и заради подобра организираност, вашите прашања напишете ги овде: http://bit.ly/LiveSoMickoski

Периодов имаме многу актуелни теми, се надевам дека ќе ме запознаете во вистинското светло.

Се гледаме во понеделник!, пишува во својата Фејсбук објава Мицкоски.

ПОСТАВЕТЕ ПРАШАЊЕ ОВДЕ: http://bit.ly/LiveSoMickoskiПоради огромната заинтересираност минатиот пат, на 19.10.2020, со…

Gepostet von Hristijan Mickoski am Mittwoch, 14. Oktober 2020

Коронавирус