петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 152
home Вести

Момче брутално претепано во Прилеп: Нема полиција да дојде, ќе те затворам во визба (ВИДЕО)

Момче брутално претепано во Прилеп: Нема полиција да дојде, ќе те затворам во визба (ВИДЕО)

Две лица со шутирање по глава и тело тепаат момче кое лежи на под, додека тоа бара да викнат полиција. Видеото беше споделено вчеравечер на социјалната мрежа на „Твитер“, за по неколку коментари и реакции, тоа да биде избришано, пишува А1он.мк.

Снимката на „Твитер“ беше споделена околу часот, а според коментарите кои беа оставени, најверојатно станувало збор за кражба, каде што сторителот бил фатен на дело.

Повеќе прочитајте на А1он.мк

Коронавирус