недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 88
home Вести

МОЌНО ВИДЕО: „Денес над Македонија! Вие сте мојот глас, јас сум вашето ехо“!

МОЌНО ВИДЕО: „Денес над Македонија! Вие сте мојот глас, јас сум вашето ехо“!

Моќно видео објави носителот на листа на ВМРО-ДПМНЕ во изборна единица 5, Игор Дурловски.

Оперскиот пејач со својот моќен вокал запеа, а неговиот глас беа прекрасни млади луѓе чие ехо е тој.

Слушнете, погледнете и уживајте:

ЕУРО 2020

Македонија