сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 16
home Вести

Многу изненадувања за 8 Март со myWorld

Многу изненадувања за 8 Март со myWorld

Сакате да ги изненадите и да им посветите посебно внимание на жените во вашиот живот, а истовремено да искористите попуст и да добиете поврат на средства директно на вашата трансакциска сметка?

Сето ова е возможно со myWorld!

Во пресрет на Меѓународниот ден на жената myWorld (МАЈВОРЛД) подготви многу изненадувања, попусти и промоции со што можете да ги изненадите вашите дами.

Букет од омиленото цвеќе, долго посакуваното парче накит, убава чанта, ваучер за салон за убавина, омилениот парфем и козметика.

Изненадете ги вашите сакани и одберете подарок од широкиот асортиман на нашите трговски партнери: Цвеќара Флора, Цвеќарница Магнолија, накит.мк, Oxette ,Tinex Cosmo, Fashion Group, Beauty Bar Salon & Spa.

Обезбедете бенефити преку посакувани цени на бројни избрани производи кај некои партнери како што се: Еликсир, Дуки Дасо, Рајат Комерц, Козметички салон Бјутела и многу други кои можете да ги погледнете во нашиот Benefitlounge.

За уште едно незаборавно шопинг искуство!

Уживајте во шопингот со myWorld и добивајте Cashback & Shopping Points.

Коронавирус