недела, 25. јули 2021. Вести денес: 0
home Вести

Младите со порака до Заев: Готов си!

Младите со порака до Заев: Готов си!

Група на млади лица денес му испратија порака на екс-премиерот Зоран Заев.

Преку транспарент поставен пред македонската Влада тие му порачаа: „Готов си“.

Коронавирус