недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мизрахи во посета на Волково

Мизрахи во посета на Волково

Бранителите се нашите херои. Во Волково положивме свежо цвеќе на Спомен плочата на паднатите бранители.

Длабок поклон затоа што загинаа за Македонија. Се обврзувам никогаш да не Ве заборавам!

Коронавирус