вторник, 11. август 2020. Вести денес: 93
home Вести

Мизрахи во Јурумлери: Порачуваме дека ќе ја исправиме Македонија, заедно и сплотени

Мизрахи во Јурумлери: Порачуваме дека ќе ја исправиме Македонија, заедно и сплотени

Кандидатот за пратеник во изборната единица 2 на ВМРО-ДПМНЕ, Рашела Мизрахи денес оствари средба со жителите на Јурумлери.

На својата фејсбук страница сподели објава во која постави фотографии од остварена средба. Во продолжение може да ја проследите објавата.

 

Коронавирус