среда, 12. август 2020. Вести денес: 102
home Вести

Мизрахи со моќна порака до Ромите

Мизрахи со моќна порака до Ромите

И не мора да Ви се обраќам на ромски, кога Ви се обраќам од срце…

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус