понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 235
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Мизрахи со моќна порака до народот

Мизрахи со моќна порака до народот

Семејството нема цена! Семејството не се продава!

И да, навистина тоа не беше само табла…јас само си го бранев семејството!

…Ви се обраќам како ќерка, како внука, како снаа, како мајка, како жена, како горда Еврејка од Македонија….

Обновата доаѓа!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Парламентарни избори 2020