вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 99
home Вести

Мизрахи: Сите треба да бидеме рамноправни граѓани

Мизрахи: Сите треба да бидеме рамноправни граѓани

Вие не сте само една маргинализирана група. Вие сте рамноправни граѓани на Република Македонија исто како и јас.

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус