понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 275
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Мизрахи: Сигурна сум дека кумановчани се подготвени за обнова! Обновата доаѓа!

Мизрахи: Сигурна сум дека кумановчани се подготвени за обнова! Обновата доаѓа!

Се чувствувам дома во Куманово. Го чувствувам срцебиењето на кумановчани. И знам, каде сум и со кого сум. Сигурна сум дека кумановчани се подготвени за обнова! Обновата доаѓа!

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Парламентарни избори 2020